Sport to zdrowie! Wygrana w turnieju futsalowym

Jak wesprzeć lokalną inicjatywę i przy okazji propagować zdrowy, sportowy styl życia? W ZINERON mamy na to odpowiedź – zaangażować się w turnieje futsalu!

W dniu 29 grudnia 2021 roku na terenie Hali Sportowo-Widowiskowej „Nałęcz” w Szamotułach odbył się Puchar Ligi SLF organizowany przez Szamotulską Ligę Futsalową. W szranki stanęło 9 drużyn, w tym zespół Podcięty & Zineron.
Drabinka pucharowa prezentowała się następująco:

Po wyczerpujących i zaciętych 3 meczach, zespół Podcięty & Zineron dostał się do finału turnieju, w którym zmierzył się z drużyną Kaczmarek Transport.
Ostatni gwizdek rozbrzmiał z wynikiem 5:2 dla pierwszej z ekip. Radościom ze zwycięstwa nie było końca.

Tym samym Podcięty & Zineron zdobył futsalowy Puchar Ligi SLF. Sportowa rywalizacja stanowiła znakomite zakończenie roku, jednocześnie dając zespołowi apetyt na dalsze sukcesy w nowym sezonie ligowym.

Wszystkich sympatyków sportu, Podcięty Barbershop oraz ZINERON zapraszamy do kibicowania na trybunach szamotulskiej hali sportowej! Do zobaczenia na turniejach w 2022 roku!

UDOSTĘPNIJ ZNAJOMYM:
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

POWIĄZANE WPISY

Wspieramy Spartę Szamotuły

ZINERON z dumą ogłasza współpracę z lokalnym klubem piłkarskim, Spartą Szamotuły, który w tym roku obchodzi swoje 100-lecie (rok założenia klubu: 1922). Klub rozgrywa mecze

CZYTAJ DALEJ